Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ high efficiency induction motor ] eşleşme 1159 Ürünler.
Yüksek Frekans C / U Rulman İçi Boş Şaft Dişli Motoru 712-4 0.37KW Enerji Tasarrufu
| Çıktı: | 0.37kw |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
Alüminyum Wah Üç Fazlı Asenkron Motor 100L3-4 Basınç Wahser için 4KW 5.5HP
| Çıktı: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Başvuru: | Basınçlı Wahser |
| Gerilim/frekans: | 400V/60HZ |
Alüminyum 2800rpm 0.75kw 1hp Asenkron Ac Motor
| Başvuru: | Yüzme Havuzu Pompası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Güç: | 0,55kw/0,75hp |
ClassF Insulation Hollow Shaft Absolute Encoder for Three Phase Systems at Best
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Insulation Class: | ClassF |
2 4 Kutuplu AC İndüksiyon IE2 Üç Fazlı Elektrik Motoru
| Güç: | 0,37 0,5 1 1,5 2,2 3 4 5,5 7,5 KW |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Garanti: | Bir yıl |
220 / 380V Üç Fazlı AC Motor 1400rpm 3hp Alüminyum MS100L1-4 Bir Yıl Garanti
| Güç: | 3 HP |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Gerilim: | 230/380v |
Düşük Gürültü Elektrikli Motor Su Pompası 0.37kw 0.5hp Üç Fazlı Flanş Montaj MS712-4
| Güç: | 0.37kw |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Garanti: | Bir yıl |
6-Pole Waterproof 10Hp 7.5Kw 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor 50Hz/60Hz 400V AC Power
| Asenkron hız: | 900 devir |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Asenkron hız: | 900 devir |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
Tek Fazlı Elektrikli Asenkron İndüksiyon 3.7KW
| Güç: | 3.7kw |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Standart veya Standart Olmayan: | Standart |

