Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
Alüminyum Elektrik Motoru Su Pompası Tek Fazlı İndüksiyon 0.18kw 0.25hp MY631-2 Elektrik Motoru
| Güç: | 0.18kw |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Standart veya Standart Olmayan: | Standart |
IE2 Elektrik Motorlu Su Pompası 3KW B14 220V 380V MS100L2-4 CE Sertifikası
| Güç: | 3KW |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Standart veya Standart Olmayan: | Standart |
3kW Su Geçirmez Yüksek Verimli AC İndüksiyon Motoru Elektrik Motorlu Su Pompası İçin
| Tip: | asenkron motor |
|---|---|
| Faz: | Üç Fazlı |
| Gerilim: | 380V |
İç Dişli Kolay Yedek Parça Ayarlanabilir Mekanik Su Pompası Basınç Şalteri
| değerlendirme: | 2.0-3.0kg |
|---|---|
| Anma akımı: | 5-10A |
| Voltaj: | 110-230v |
Ev için 0.5 Paslanmaz Çelik Su Pompası 0.37KW Pas önleyici Kendinden Kaplama Pompası
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| İletim ortamı: | Temiz su |
| Güç: | 0.5HP / 0.37KW |
Bahçe için Pirinç Çark Kendinden Emişli Santrifüj Su Pompası Tek Fazlı 220V / 50Hz
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Büyük Kapasiteli Su Temini Kanalizasyon Su Pompası Tek Fazlı Santrifüj Pompa
| Ürün adı: | Kanalizasyon pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
Enjektör Gövdeli Derin Kuyu Yüksek Basınçlı Elektrikli Su Pompası 1HP
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1HP / 0.75KW |
AC Elektrikli Dalgıç Derin Kuyu Su Pompası Tarım İçin
| Ürün adı: | Derin Kuyu Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | Çiftlik için |
| Güç: | 0.75HP / 0.55KW |
JET-60L Kendinden Astarlı Jet Su Pompası 0,5hp 0,37kw Bahçe İçin Demir Maliyetli Pompa Gövdesi ile
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |

