Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 330 Ürünler.
0.8 HP 0.6KW Tek Fanlı Su Pompası, Endüstriyel Santrifüj Pompaları NFM Serisi
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 0,8 / 0,6 |
| Akış Maks.: | 24000 |
0.75HP Elektronik Yüksek Güçlü Santrifüj Su Pompası / Endüstriyel Santrifüj Pompalar
| Ürün adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Güç: | 0.75HP /0.55KW |
High Pressure Vertical Multistage Centrifugal Pump For Industrial , 0.75HP / 0.55KW
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 145 L/Dk |
| Kafa Maks: | 25m |
Light Duty Multistage Stainless Steel Centrifugal Pump / High Pressure Water Pump
| Çıktı: | 0.65HP / 0.5KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 60 L/DAK |
| Kafa Maks: | 30m |
CDLF Serisi 304 Paslanmaz Çelik Çok Kademeli Santrifüj Pompa Grundfos Tip 3 Sahne
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | Tatlı Su Temini |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
Yüksek Basınçlı Hafif Paslanmaz Çelik Çok Katlı Santrifüj Pompa Güçlendirici Pompa CDL / CDLF
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | Su arıtma |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
Dökme Demir Çok Katlı Santrifüj Pompa / 50M Max Kafa ile Yüksek Basınçlı Santrifüj Pompa
| teori: | Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | sulama |
| Çıktı: | 1.5HP / 1.1KW |
Vertical Multistage Centrifugal Pump / 3 Stage Centrifugal Pump with Stainless Steel Material
| Çıktı: | 0.65HP / 0.5KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 60 L/DAK |
| Kafa Maks: | 30m |
2 HP Santrifüjlü Su Pompası / Bahçe Sulama için Elektrik Santrifüj Pompası, SCM2-60
| Tip: | Çift kademeli su pompası |
|---|---|
| Başvuru: | sulama |
| Çıktı: | 2HP / 1.5KW |
2-6 Stage Horizontal Multistage High Pressure Centrifugal Pump For Reverse Osmosis System
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | Tatlı Su Temini |
| Çıktı: | 0.6HP / 0.45KW |

