Yüksek basınçlı temizleme makinesi

December 15, 2023

Yüksek basınçlı temizleme makinesi, yüksek basınçlı bir piston pompasını kullanarak, nesnenin yüzeyini akıtmak için yüksek basınçlı su üreten bir makinedir.nesnenin yüzeyini temizlemek içinÇünkü kirleri temizlemek için yüksek basınçlı su sütunu kullanılıyor. Bu yüzden yüksek basınçlı temizlik aynı zamanda en bilimsel, ekonomik,ve çevreye uygun temizlik yöntemleri.

 

Soğuk su yüksek basınçlı temizleme makinesine, sıcak su yüksek basınçlı temizleme makinesine, motorlu yüksek basınçlı temizleme makinesine,benzinli motorlu yüksek basınçlı temizleme makinesi, vb.

 

Sıcak su yıkayıcı, suyu ısıtmak için bir yanma silindirini veya elektrikli bir ısıtma cihazını kullanan bir ısıtma cihazı ekler.Sıcak su temizleme makinesinin fiyatı yüksek ve işletme maliyeti yüksek (suyu ısıtmak için dizel veya elektrik kullanılması nedeniyle), bu yüzden birçok profesyonel müşteri sıcak su temizleme makinesini seçecektir.

 

Sürücü motoru bölünmesine göre, motor sürücü yüksek basınçlı temizleme makineleri, benzinli motor sürücü yüksek basınçlı temizleme makineleri ve dizel yağ sürücü temizleme makineleri üç kategoriye ayrılır.Adından da anlaşılacağı gibi, bu üç temizlik makinesi yüksek basınçlı pompalarla donatılmıştır.yüksek basınçlı pompanın çalışması için benzinli motor veya dizel motorBenzinle çalışan yüksek basınçlı temizleyicilerin ve dizelle çalışan temizleyicilerin avantajı, elektrik olmadan sahalarda çalışabilmeleridir.

 

Kullanım noktalarına göre, ev, ticari ve endüstriyel kullanım üç kategoriye ayrılır.Akış ve yaşam süreleri nispeten düşüktür (genellikle 100 saatten az)İkinci olarak, ticari yüksek basınçlı temizlik makinesi, parametreler ve kullanım sıklığı, uzun kullanım süresi konusunda daha yüksek gereksinimler,Yani genel yaşam daha uzun.Üçüncüsü, endüstriyel yüksek basınçlı temizleme makinesi, genel gereksinimlere ek olarak, genellikle bazı özel gereksinimler olacaktır, su kesimi iyi bir örnektir.