Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
ZPS-2 Kadın Erkek Su Pompası Basınç Şalteri Kontrolörü
| Menşe yeri | FUAN ÇİN |
|---|---|
| Marka adı | ZOZHI |
| Sertifika | CE,ISO |
| Model numarası | ZPS-2 |
| Min sipariş miktarı | 10 parça |
| Fiyat | $1.1-1.4 |
| Ambalaj bilgileri | Kartonları paketlenmiş, kaplama durumda veya tahta sandık. |
| Teslim süresi | Ödemenizi aldıktan sonra 2 iş günü |
| Ödeme koşulları | L / C, T / T |
| Yetenek temini | 10000pcs / ay |
Ürün ayrıntıları
| Maks. Çalışma Basıncı | Alçak basınç | anma gerilimi | 230V;110V |
|---|---|---|---|
| Malzeme | Plastik taban | Max. Maks. Current Akım | 10 A |
| Sıklık | 50/60Hz | Basınç aralığı | 1.1-1.8kg |
| Max. Maks. voltage Voltaj | 230V | ||
| Vurgulamak | ZPS-2 Mekanik Basınç Şalteri,Su Pompası Basınç Şalteri |
||
Ürün Açıklaması
| ZPS-2 Teknik Parametreler | |
| anma gerilimi | 230V;110V |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Anma akımı | 5A;10A |
| Min.kesme | 12PSI |
| Min.kesme | 45PSI |
| Basınç aralığı | 1.1-1.8Bar(müşterilerin ihtiyaçlarına göre) |
| bazlar | çinko alaşımı |
| Kişiler | Çift |
| Vida tipi | Kadın erkek |
| vida boyutu | 1/4"; 3/8" |
![]()
| Mekanik basınç anahtarı tipi | |
| Basınç 0.8-1.5kg | 100w takviye pompası için uygundur |
| Basınç 1.1-1.8kg | 120w/125w/150w takviye pompası için uygundur |
| Basınç 1.3-2.3kg | 250w/300w/370w takviye pompası için uygundur |
| Basınç 2.0-3.0kg | 550w takviye pompası için uygun |
| Basınç 2.5-3.5kg | 550w/750w takviye pompası için uygundur |
| Basınç 3.0-4.0kg | 750w takviye pompası için uygundur |
.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| modeli | ZPS-2 |
| Boyut | 52*26.5*19CM |
| Miktar | 100 adet/koli |
| KB(kg) | 17kg |
| GW(kg) | 19kg |
Önerilen Ürünler

