Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ electric water transfer pump ] eşleşme 124 Ürünler.
Bahçe için Pirinç Çark Kendinden Emişli Santrifüj Su Pompası Tek Fazlı 220V / 50Hz
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
65L / Min Akış Kendinden Emişli Pompa Elektroforezi JET / JETS / JSW Serisi 2850 RPM
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
JET80-L 550 W Kendinden Emişli Su Pompası Kondansatör Elektroforez Jet Ev Için
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 34 M |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Sıcaklık Aralığı -20-100C, Otomatik İşlevsellik ve Dökme Demir/Alüminyum Ön Kapaklı Elektrik Motorlu Su Pompası
| IP sınıfı: | IP55 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Motor gücü: | 1.5kw |
Oto Yıkama İçin 1hp Su Pompası Su Elektrikli Hidro Kendinden Primer Jet Pompa
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Güç: | 1HP / 0.75KW |
Pirinç Pervane Su Pompası Elektrikli Hidrolik Yüzeyli Su Pompası 0.5hp JSP Serisi
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | sulama |
| Güç: | 0.5HP / 0.37KW |
Tek Fazlı Ağır Akış Fonksiyonu AC Elektrikli Pompalar 2DKM -16 1.5HP
| mal adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | atık su transferi |
| Çıktı: | 1.0HP / 0.75KW |
Ev Ev Elektrikli Yüksek Basınçlı Santrifüj Su Pompası NFM Serisi 12 Kafa
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 1.5 / 1.1 |
| Akış Maks.: | 36000 |
Harici Havalandırma Soğutma Kendinden Emişli Pompa Pirinç Pervane Basıncı 1.5HP 2PH
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
100% Çıkış Jet Ev Elektrik Motor Su Pompası 0.75hp Tek Fazlı
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Güç: | 0.75HP / 0.55KW |

