Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ electric water transfer pump ] eşleşme 124 Ürünler.
Tarım için Tek Fanlı Santrifüj Elektrikli Su Transfer Pompası 2 HP Yüksek Verimlilik
| Öğe adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Güç: | 2.0 / 1.5 |
| Akış Maks.: | 150 |
Periferik Pompa Elektrikli Su Transfer Pompası, Su Basınç Pompası Qb60 0.55 Hp
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Güç: | 0,55 / 0,37 |
| Akış Maks.: | 35L/dak |
1/4 "Erkek Dişli 45PSI 10A Elektrikli Su Transfer Pompası
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| anma gerilimi: | 230V; 110V |
| Sıklık: | 50/60Hz |
0.5 Hp Elektrikli Motor Su Pompası Bahçe Sulama Elektrikli Su Transfer Pompası
| çıktı: | 0,5HP / 0,37KW |
|---|---|
| Maks Akış: | 75 L/Dk |
| Kafa Maks: | 20m |
0.75hp Domestic Electric Water Transfer Pump With Aluminum Housing , SGS ISO Listed
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 45 L/dak |
| Kafa Maks.: | 50m |
65l / Min Dökme Demir Elektrikli Su Transferi Pompası Çevresel 0.75 Hp Su Pompası
| mal adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP/0.75KW |
Otomatik Kendinden Emme Klima için Elektrikli Su Transferi Pompası GP-125A
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.16HP / 0.125KW |
5 Katlı Ev İçin QB90 Ev Basınçlı Elektrikli Su Transfer Pompası
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Güç: | 1.5 / 1.1 |
| Akış Maks.: | 90 L/dak |
Temiz Su 0.75HP / 0.55KW için Küçük Elektrikli Su Transferi Pompası
| Ürün adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 0.75HP / 0.55KW |
Ev Kendinden Emişli Su Transfer Pompası, Elektrikli Kanalizasyon Pompası 0.5-1HP Güç
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |

