Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ electric water transfer pump ] eşleşme 124 Ürünler.
Karbon Seramik NBR 0.5MPa Elektrikli Motor Su Pompası
| Boyut: | 12mm, Standart Boyut |
|---|---|
| Marka adı: | ZOZHI |
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
Soğutma Sistemi için İndüksiyon Somunlu 0.37 KW Elektrikli Su Transfer Pompası
| Öğe adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Kafa Maks: | 36 m |
| Akış Maks.: | 36 L/Dk |
Evsel Su Temini / Boosting için 0.25KW 0.35HP Elektrikli Su Transfer Pompası
| Öğe adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Kafa Maks: | 32 |
| Akış Maks.: | 35 |
Düşük Gürültülü Kendinden Emişli Transfer Pompası JET / JETS / JSW Serisi 0.5-1Hp Yüksek Emme İnme
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Büyük Emme 1 HP Elektrikli Su Pompası DKM Bahçe Derin Kuyu Pompalama 240 L / Min Akış
| Öğe adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Güç: | 1 / 0.75 |
| Akış Maks.: | 240 L/dak |
Su Transferi için Tek Kademeli Santrifüj Su Pompası 2DKM-16 1.1KW / 1.5HP DKM Serisi
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 1.1KW/1.5HP |
| Akış Maks.: | 480 L/dak |
0.8HP-3.0HP Tek Fazlı Su Pompası, NFM Serisi Santrifüj Elektrikli Su Pompası
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 1.5 / 1.1 |
| Akış Maks.: | 36000 |
NFM Serisi Elektrikli Su Pompası, Elektroforez Su Pompası NFM-129A
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 2.0HP |
| Akış Maks.: | 36000 |
IP54 IP55 Tek Kademeli Santrifüj Pompa, NFM Serisi Su Temizleme Pompası NFM-129A
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 2.0HP |
| Akış Maks.: | 36000 |
Elektrikli Hidro Jet Pompa 1hp Kendinden Tabanlı Jet Pompa / Su Emme Pompası
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |

