Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ electric water transfer pump ] eşleşme 124 Ürünler.
JET Yüksek Basınç Kendinden Primer Pompa / 2hp Elektrikli Su Pompası Temiz Araç İçin
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 2HP / 1.5KW |
Evde Kullanım için Kendinden Primer Yerli Elektrikli Su Pompaları GP-200 0.32HP
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | sulama |
| Çıktı: | 0.32HP / 0.25KW |
JET Ev Elektrikli Su Pompaları 0.5HP / 0.37KW Sıcak Satış Ürünü
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
1HP Elektrik Su Pompası JET 100 CE Sertifikalı 220V 50HZ
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
Güvenilir su aktarımı için 500 GPH akış hızı 25 feet Max baş ve 20m başlı elektrikli motorlu su pompası
| Akış hızı: | 500 Gph |
|---|---|
| Akım: | 2.9A |
| Garanti: | 1 yıl |
Dkm Serisi Santrifüjlü Elektrik Motorlu Su Pompası 0.75hp 110v 60hz Kanalizasyon Alanı için
| kullanım: | Atık su |
|---|---|
| çıktı: | 0,75HP / 0,55KW |
| Akış Maks: | 180 L/Dk |
Ev Bahçe Bahçe Çiftliği İçin Elektrikli Endüstriyel Santrifüj Temiz Su Pompası QB-80 1HP
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
|---|---|
| Güç: | 1 / 0.75 |
| Akış Maks.: | 50 L/DAK |
Stainless Steel Automatic Electric Motor Water Pump , Self Priming Jet Pump
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 110L/dak |
| Kafa Maks.: | 32m |
Ağır Hizmet Tipi Kendinden Emişli Pompa, Ev İçin JET Serisi Kendinden Emişli Kanalizasyon Pompası
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
CE / SGS / ISO Onayı ile% 100 Bakır Tel Kendinden Emişli Pompa 0.75kw JET80L
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 45 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |

