Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
High Pressure Vertical Multistage Centrifugal Pump For Industrial , 0.75HP / 0.55KW
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 145 L/Dk |
| Kafa Maks: | 25m |
CE / SGS / ISO Onayı ile% 100 Bakır Tel Kendinden Emişli Pompa 0.75kw JET80L
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 45 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Ev Kendinden Emişli Su Transfer Pompası, Elektrikli Kanalizasyon Pompası 0.5-1HP Güç
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
65L / Min Akış Kendinden Emişli Pompa Elektroforezi JET / JETS / JSW Serisi 2850 RPM
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Soğuk Haddelenmiş Silisyum Sac Sac Malzemesi Derin Kuyu Pompası, Arttırma İçin 0.75HP 0.55KW DP-550A
| Ürün adı: | Derin Kuyu Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | Derin kuyu pompalama |
| Güç: | 0.75HP / 0.55KW |
Çiftlik Temiz Su Kendinden Astarlı Su Transferi Pompası 0.25HP / 0.18KW 220V 50HZ
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.25HP / 0.18KW |
Yüksek Başlatma Torku Bahçe Kendinden Astarlı Jet Pompası 0.75Hp Çiftliği Kullanmak İçin
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
Wilo Tip Ev Elektroniği Kendinden Emme Pompası 1.5hp% 100 Çıkış Gücü
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 1.5HP / 1KW |
Ev Elektroniği Kendinden Astarlı Pompa 0,5hp / 0.37kw Temiz Su Kullanımı İçin
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
1HP Kendinden Emişli Kendinden Astarlı Jet Pump Ce Sertifikası 220v 50hz Su Jet Pompası
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |

