Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
Tek Fazlı 2.2KW 3HP Elektrikli AC Motoru 380V 50HZ 2300 RPM Patlama Karşıtı Kapalı Alüminyum Kontu 110V Pompa Motoru 5KW
| Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Duty: | S1 (continuous) |
| Rotation Direction: | Counter clockwise |
İtalya Yüksek Basınçlı Su Pompası İçin İki Adet 5.5kw 7.5HP Boş Şaft Motor
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Güçlü Esneklik Kolay Yedek Parça 100 # Frame Alüminyum Konut Motor Y2 Fan Blade
| Malzeme: | plastik PP |
|---|---|
| giriş çapı: | 28,2 mm |
| çıkış çapı: | 130 mm |
0.12HP Üç Fazlı AC Elektrik Motoru 0.09KW 230 / 400V 1400 RPM 4 Kutuplu MS562-4
| Güç: | 0.09Kw |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Gerilim: | 230/400V |
220 / 380V Üç Fazlı AC Motor 1400rpm 3hp Alüminyum MS100L1-4 Bir Yıl Garanti
| Güç: | 3 HP |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Gerilim: | 230/380v |
Çift Kademeli Santrifüj Elektrikli Su Emme Pompası SCM2-45 0.75KW 1 "X1" Boru Ölçüsü
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 0.75KW/1HP |
| Q.Maks (L/dak): | 90 |
Tek Kademeli Ağır Akış Fonksiyonlu Elektrikli Pompalar 2DKM -16 1.5HP Üç Fazlı 440v 60hz
| mal adı: | Kanalizasyon Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | atık su transferi |
| Çıktı: | 1.0HP / 0.75KW |
0.75HP 0.55KW Özel Sıvılar İçin Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
Yüksek Performanslı Paslanmaz Çelik Pompa Gövdesi ve Mil Periferik Yağ Pompası 1HP
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
PX 0.75kw 1.1kw 2.2kw Elektrikli AC Santrifüj Pompalar Sulama İçin% 100 Bakır Tel
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1.5HP /1.1KW |

