Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
1.5HP Üç Fazlı 440v 60hz Tek Kademeli Santrifüj Pompa Kanalizasyon Karıştırma Pompası 2DKM -16
| mal adı: | Kanalizasyon Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | atık su transferi |
| Çıktı: | 1.0HP / 0.75KW |
Yüksek Basınçlı Su Pompası İçin Enerji Tasarruflu Üç Fazlı Asenkron Motor 100M1-2 4KW 5.5HP
| Çıktı: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Başvuru: | yüksek basınçlı su pompası |
| Gerilim/frekans: | 400V/60HZ |
Alüminyum Muhafaza Üç Fazlı Asenkron Motor Yüksek Verimlilik
| Tip: | Asenkron Motor |
|---|---|
| Evre: | ÜÇ FAZ |
| Gerilim: | 380V |
Büyük Kapasiteli Elektrikli Santrifüj Pompalar CPM-158 Sulu Tek Fazlı 1HP / 0.75KW için
| Ürün adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
Tek Fazlı Ağır Akış Fonksiyonu AC Elektrikli Pompalar 2DKM -16 1.5HP
| mal adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | atık su transferi |
| Çıktı: | 1.0HP / 0.75KW |
Bahçe Sulama için NFM Ağır Akış Katı Sıvı Yerli Santrifüj Pompalar
| Kalem: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 0.8HP /0.6KW |
Sulama için Yatay Uç Emme Düşük Basınç Sütun Pompası 2DKM-20 1.5KW 2.0HP
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 1.5KW/2.0HP |
| Akış Maks.: | 540 L/dak |
Basınç Arttırıcı Uç Emme Santrifüj Pompalar 0.55KW 0.75HP 1.5DKM-16 Anti Pas
| Öğe adı: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Güç: | 0,55kw/0,75hp |
| Akış Maks.: | 480 L/dak |
Alüminyum Kondansatör Elektrik Motoru Tek Fazlı MY90L-2 220v 50hz 2.2kw 3hp
| güç: | 2.2kw |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Gerilim: | 220V-240V |
2 4 Kutuplu AC İndüksiyon IE2 Üç Fazlı Elektrik Motoru
| Güç: | 0,37 0,5 1 1,5 2,2 3 4 5,5 7,5 KW |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Garanti: | Bir yıl |

