Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 551 Ürünler.
0.5 Hp Elektrikli Motor Su Pompası Bahçe Sulama Elektrikli Su Transfer Pompası
| çıktı: | 0,5HP / 0,37KW |
|---|---|
| Maks Akış: | 75 L/Dk |
| Kafa Maks: | 20m |
Cast Iron Electric Motor Water Pump , Horizontal Multistage Centrifugal Pump For Domestic
| Çıktı: | 1.5HP / 1.1KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 150L/dak |
| Kafa Maks.: | 50m |
Ev Su Artırıcı İçin Yüksek Basınçlı Elektrikli Su Pompası Yüksek Kaldırma
| Öğe adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Kafa Maks: | 60 milyon |
| Akış Maks.: | 90L/dak |
QB Serisi Çevresel Elektrik Vorteks Su Pompası 1/2 Hp Ev Uygulaması
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1/2 HP |
Enerji Tasarruflu Otomatik Su Pompası, Ev İçin Kendinden Emişli Periferik Pompa
| Öğe adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Kafa Maks: | 30 |
| Akış Maks.: | 32 |
Elektrikli Periferik Su Pompası, Ev İçin Mikro Vortex Su Pompası 1/2 Hp
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1/2HP /0.75KW |
Ev Elektrikli Motorlu Su Pompası Qb-70 45l / Min 50 m Hmax Basınçlı Karbon Çelik Mil
| yapı:: | Tek kademeli pompa |
|---|---|
| Ürün adı:: | Elektrik motoru su pompası |
| Ön kapak:: | Pirinç Ekli Dökme Demir/Alüminyum |
Double Impeller Scm2 3hp Centrifugal Water Pump , Electric Motor Pump 100% Output
| Çıktı: | 2HP / 1.5KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 90L/dak |
| Kafa Maks.: | 40m |
Dkm Series 0.75hp Electric Motor Water Pump 110v 60hz For Sewage Area
| Başvuru: | Atık suyu artırmak |
|---|---|
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
| Akış Maks.: | 180 L/dak |
ZZHM-125A Otomatik Su Pompası 0.125KW 0.15HP Ev Su Temini Uygulaması
| Öğe adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Kafa Maks: | 30 |
| Akış Maks.: | 32 |

