Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 588 Ürünler.
4 Kutuplu 3 Fazlı Asenkron Motor 2P 4P 6P 8P İhtiyaca Göre Kalkış Torku ve Yumuşak Hız Kontrolü Sağlar
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Cooling Method: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
20m 3 Fazlı İndüksiyon Motoru Belirli Güç 1.1KW 1.5HP Verimlilik IE2 IE3 IE4 Taşıyıcı kemerler ve makine aletleri için uygundur
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Phase: | 3 Phase |
İçi Boş Şaft Elektrikli Tork Motoru 1400rpm
| Ürün adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Gerilim: | 230/400V |
| Evre: | Üç faz |
IP55 Kaplama Çürük Çubuk Motor 13.8 Ampere Robotlar Ekipmanı için Mükemmel Güçlü ve Sürekli Güç Çıktısı Sunar
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Weight: | 1.5 Kg |
| Enclosure: | IP55 |
Sessiz Çalışma Içi Boş Mil Motoru 132M2-4 11KW 15HP IP54 / IP55 Koruma Sınıfı
| Kutup: | 4 |
|---|---|
| Dönüş Yönü: | Saat yönünde |
| Motor Rulman:: | C&U (Seçim için SKF) |
400V / 50HZ İçi Boş Şaft Motoru Hidrolik Basınç 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Kutuplu
| çıktı: | 5,5 kW/7,5 BG |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi için 3 Fazlı Boş Mil Motoru 24mm Mil Çapı
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüksek basınçlı yıkayıcı |
| Çıktı: | 5.5kw/7.5Hp |
Ampere 138 Çürük Çubuklu Motor Robotlar Uygulamaları İçin Tasarlanmış Sürdürülebilir Performans
| Weight: | 1.5 Kg |
|---|---|
| Protection: | IP55 Or IP65 |
| Protection Class: | IP55 |
Fanlar 3 Fazlı Asenkron Motor Çıkışı 0.09KW 0.12HP Nominal Gerilim 220V 380V 440V 550V 660V Ağır İşlemler İçin İdeal
| Head: | 20m |
|---|---|
| Output: | 0.09KW/0.12HP |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
Deniz seviyesinden 1000m'den fazla olmayan, yalıtım sınıfı F sınıfı H ile tasarlanmış 3 fazlı indüksiyon motoru
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Winding: | Aluminium Or Copper |
| Protection Rating: | IP54 / IP55 |

