Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
1.5 kg IP55 kaplı boş şaftlı AC motoru, sıkı endüstriyel standartları ve performans kriterlerini karşılamak için tasarlanmıştır.
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
|---|---|
| Enclosure: | IP55 |
| Mounting Type: | Flange |
Flanş Boyutu B35 3 Fazlı Asenkron Motor Sargısı Alüminyum Veya Bakır Anma Frekansı 50Hz 60Hz Güvenilirlik İçin Tasarlandı
| Rotation: | CW And CCW |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Speed: | 750 RPM To 3600 RPM |
5KW Enerji Tasarruflu 3 Fazlı Asenkron Motor, Endüstriyel Uygulamalar için Düşük Gürültülü Çalışma ve Yüksek Güvenilirlik Özelliği
| Front Cover: | Cast Iron/Aluminum With Brass Insert |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Material: | Cast Iron / Aluminum |
Deniz seviyesinden yukarı 1000m'den fazla değil 3 fazlı indüksiyon motoru nominal çıkış 0.12KW 315KW Uygun endüstriyel motor uygulamaları
| Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
Tamamen Kapalı 5KW 3 Fazlı Asenkron Motor, Endüstriyel Operasyonlarda Tutarlı Güç ve Verimlilik Sağlamak Üzere Tasarlanmıştır
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
|---|---|
| Power: | 5.5KW |
| Front Cover: | Cast Iron/Aluminum With Brass Insert |
Boş Şaft Motor Boş Şaft D 24mm Kutup 2 IEC Standardı IE1 Performansı Robotik ve Üretim Hatları için Tasarlanmıştır
| Protectionrating: | IP54 |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1450RPM |
| Installation: | B3 |
Kapasitörlü Çalışan AC Motor 18.5 Akım Endüstriyel Konveyör ve Otomasyon Sistemleri İçin Uygun Elektrik Motoru
| Cooling Method: | ICO9001 |
|---|---|
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
| Number Of Poles: | 4 |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Uygun 1.1KW 1.5HP 3 Fazlı Endüksiyon Motoru, Çalışma ve Dayanıklı Performans
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
|---|---|
| Standard: | IEC 60034-1 |
| Housing: | Cast Iron |
Güç Aralığı 5.5KW 7.5HP Boş Mil Motor, 24mm Mil Hız Aralığı 1400 1500 RPM, Paketleme Otomasyonu İçin İdeal
| Current: | 8.8A |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Diameter: | 42 Mm |
1000m Rakım 3 Fazlı Asenkron Motor Şasi 112 Uzun Süreli Endüstriyel Performans İçin Tasarlanmış Asenkron Motor Tipi
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Service Factor: | 1.0 |
| Breakdown Torque: | 260 % |

