Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 588 Ürünler.
C U SKF Motor rulman 3 fazlı indüksiyon motor enerji tasarrufu kondansatörü Endüstriyel uygulamalar için uygun çalışma tipi
| Feature: | Energy-saving |
|---|---|
| Packing: | Carton Box |
| Rated Voltage: | 230/400 V |
Yüksek Basınçlı Temizleyici için IP55 Boş Şaft Elektrik Motoru 100M1-4 4.4kw 6HP
| Çıktı: | 4.4KW/6HP |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
Kurulum B3 100% Bakır Motor Içi Boş Mil Elektrik Motoru Temizleyici Makinesi Için 112M2-4 5.5KW 7.5HP
| Çıktı: | 5.5kw/7.5Hp |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
24mm Mil 7.5Hp 1400Rpm İçi Boş Şaft Elektrik Motoru
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
Döküm Alüminyum 5.5kw 7.5hp 1450rpm İçi Boş Şaft Motoru
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
24mm İç Üç Fazlı 5.5kw 1400rpm İçi Boş Şaft Motoru
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
Dişi Mil 5.5kw 7.5Hp Asenkron AC Motor 112M2-4
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi için Temizleme Makinesi 1450Rpm Üç Fazlı İçi Boş Motor
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 15KW/20HP |
| şaft: | 24 mm |
Buhar Ekipmanları için B İzolasyon 5.5kw İçi Boş Şaft Motoru Alüminyum
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
Kondensatör 3 fazlı indüksiyon motoru IP 55 Koruma Güçlü motorlar gerektiren endüstriyel makineler için uygundur
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Motor Type: | Induction |

