Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 596 Ürünler.
Düşük Gürültü 6p / 900rpm 5.5KW IE3 Üç Fazlı Motor
| Ürün adı: | IE3 Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | sürüş |
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
Kondansatör Başlatma IP54 0.75kw IE2 Tek Fazlı Asenkron Motor
| modeli: | ML802-4 |
|---|---|
| Güç: | 0.75kw |
| Gerilim: | 220v |
MS802-4 4 Kutuplu 0.75kw Alüminyum Üç Fazlı Motor IP55
| Ürün adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | sürüş |
| Güç: | 0.75kw |
IP44 Üç Fazlı Elektrik Motoru 0.75kw TEFC Sincap Kafesi
| Ürün adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | sürüş |
| Güç: | 0.75kw |
5.5KW 4HP Üç Fazlı Elektrik İndüksiyon Motoru Erkek Çubuk 380V AC Volt 50Hz Su geçirmez 5KW Temizlik Makinesi için Belirli Güç
| Asenkron hız: | 900 devir |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
High Pressure 3kw 4hp Car Washer Cleaning Machine 24mm Hollow Shaft 50Hz Frequency Three-Phase Waterproof Protect Feature
| Asenkron hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
5.5KW Üç Fazlı Çürük Çubuk Motor 50Hz Frekans 1500RPM Güvenlik Sertifikası Temizleyici Patlayıcı Çevre
| Asenkron hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
5.5KW Three-Phase Hollow Shaft Motor 50Hz Frequency 1500RPM Rated For High Pressure Washer
| Asenkron hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Yalıtım Sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
Yüksek basınçlı yıkama makinesi 5.5kw 7.5hp Araba yıkama makinesi Temizleme makinesi 24mm Çürük Çubuk 50Hz Frekans Üç Fazlı Suya Karşı Koruma
| Asenkron hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
ICO9001 Soğutma Yolu 2.2kw Motor Ayak Montajlı Flanş Montajlı Dayanıklı Elektrik Motoru Ağır Görevli Endüstriyel için tasarlanmıştır
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Current: | 18.5 |

