Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Asenkron hız: | 900 devir |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
0.75hp 0.55kw 1500rpm B14 Montajlı Hava Kompresörü İçin Üç Fazlı Asenkron Motor AC motor
| Asenkron hız: | 1500rpm |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
Yuvarlak Flanşlı Tek Fazlı Asenkron Motor 1.5 Hp 110V 60Hz Kapasitör Çalışması
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 1.5HP/1.1KW |
Tamamen Kapalı 3 Fazlı Asenkron Motor 0.75kw 1HP 1400RPM 50 / 60HZ MS802-4
| Tip: | Asenkron Motor |
|---|---|
| Evre: | Üç faz |
| Sıklık: | 50/60Hz |
1kw 1400 rpm Üç Fazlı Elektrik Motoru Alüminyum Kabuk Mili 14mm 50 / 60HZ MS90S-4
| Tip: | Asenkron Motor |
|---|---|
| Evre: | Üç faz |
| Sıklık: | 50/60Hz |
B35 Flanş Boyutu 3 Fazlı Asenkron Motor Hızı 750 RPM'den 3600 RPM'ye, %90'a Kadar Nem Koşullarına Uygun
| Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Rotation: | CW And CCW |
| Material: | Aluminum Housing |
IP55 Koruma, Güç iletimini sağlamak için tasarlanmış boş şaft çapı Φ24mm'li boş şaft tek fazlı motor
| Cooling Method: | FAN Cooling |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1450RPM |
| Ampere: | 1.6 |
Basınçlı Yıkama Makineleri için 24mm Mil Asenkron Asenkron Motor AR Interpump
| Gerilim: | 220-380V |
|---|---|
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
| Yeterlik:: | IE2 |
Top rulmanları 3 fazlı indüksiyon motor flange boyutu B35 ağır yükle ilgilenme ve istikrarlı mekanik performans için optimize edilmiştir
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Insulation Class: | Class F / Class H |

