Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
IE2 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
S1 Sürekli görevli 3 fazlı indüksiyon motoru 2.2KW 3HP nominal güç kondensatörü, endüstriyel motor sistemleri için uygundur
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Motor Bearing: | C&U (SKF For Choice) |
Araba Yıkama Ekipmanları için Dayanıklı Üç Fazlı Asenkron Motor 112M2-2 5.5KW / 7.5 HP
| Çıktı: | 5.5kw/7.5Hp |
|---|---|
| Kutup: | 2 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
Flanş Boyutu B35 Çeşitli Endüstriyel Ayarlar için Uygun 3 Fazlı İndüksiyon Motoru Ac Voltaj 220 V 380 V 440 Volts Dayanıklı
| Number Of Poles: | 4 |
|---|---|
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
| Housing Material: | Cast Iron |
Endüstriyel hava kompresörü için tek fazlı 5.5hp 4kw 220V indüksiyon motoru 1500rpm 1 yıl görev
| Çıkış: | 5.5hp / 4kw |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
TEFC Soğutma Yöntemi 3 Fazlı İndüksiyon Motoru Çıktısı 0.09KW 0.12HP Endüstriyel Ekipman Performansı Desteklemek İçin Mühendislik
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
Çürük Çubuk Motoru 4KW 5.5HP B3 87/61 Çukur Çubuk 24mm IP55 Koruma 1400rpm Üç Fazlı 380V Basınç Temizleyiciler ve Çamaşır Fabrikası İçin
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
ICO9001 Soğutma Yöntemi Tek Fazlı Endüksiyon Motoru, 50Hz60Hz Anma Frekansı ve Ekipmanlar İçin C U NSK Rulman Özellikli
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
Yüzme / Spa Havuz Motorları için 230V 50Hz Tek Fazlı Elektrik Motor 0.75kw
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 1HP/0.75KW |
ZOZHI 5.5kw 6 kutuplu 3 fazlı basınçlı çamaşır makinesi endüstriyel sınıfı çürük şaftlı motor
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |

