Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Elektrik Motoru 100L3-4 Çürük Çubuk Voltajı 5kw Rated Three-Phase Asynchronous Induction Motor AC
| Voltaj: | 110V/220V |
|---|---|
| Yükleme: | C&U |
| Güç: | 5.5HP/4KW |
380V 410V 220V Üç Fazlı Asenkron Motor IE2 Su Geçirmez Alüminyum Kabuk
| Tip: | asenkron motor |
|---|---|
| Faz: | Üç faz |
| Gerilim: | 400V |
Alüminyum 0.55kw 0.75hp Kapasitör Asenkron Motorları Çalıştırma
| modeli: | MY801-4 |
|---|---|
| Çıktı: | 0,55kw/0,75hp |
| Ürün adı: | Elektrik motoru su pompası |
10HP 7.5kw Alüminyum Üç Fazlı AC Elektrik Motoru 380V 50Hz IE2 IE3 Verimliliği
| Tip: | asenkron motor |
|---|---|
| Evre: | Üç faz |
| Gerilim: | 380V |
Asenkron Motor Terminal Kutusu Uygulanan Plastik Yüksek Mukavemetli Tek Kapasitör
| Öğe adı: | Terminal kutusu |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Başvuru: | Su Pompası |
MYT Serisi Yüzme Havuzu 1 Fazlı Elektrik Motoru MYT712-2 0.75KW 1HP Vermin Dirençli
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Çıktı: | 0.75KW/1HP |
| Kutup: | 2 |
2 Kutuplu Tek Fazlı Asenkron Motor MYT Serisi 0.75KW 1HP Kapalı Fan Soğutma
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Çıktı: | 0.75KW/1HP |
| Kutup: | 2 |
Alüminyum Tek Fazlı Asenkron Motor 1.1KW 1.5HP Kapasitör Yüksek Güvenilirlik Çalışıyor
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 1.5HP/1.1KW |
Yüksek Basınçlı Araba Temizleyici İçin 5.5KW Elektrikli Hollow Şaft Motoru Alüminyum 112M2-4
| Çıktı: | 5.5kw/7.5Hp |
|---|---|
| Başvuru: | Hidrolik pompa |
| Gerilim/frekans: | 400V/60HZ |

