Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 597 Ürünler.
500 GPH Akış Hızı 3 Fazlı İndüksiyon Motoru Tamamen Kapalı Koruma Top rulmanları Endüstriyel Performans
| Insulation Class: | Class F / Class H |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
Endüstriyel uygulamalar için su geçirmez yüksek verimli 4kW 3 fazlı indüksiyon motoru
| Koruma sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal çıkış: | 0.12KW-315KW |
Su Geçirmez Yüksek Verimli 2.2kW Üç Fazlı AC Motor Endüstriyel Uygulamalar İçin
| Koruma sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal çıkış: | 0.12KW-315KW |
Endüstriyel uygulamalar için IP55 su geçirmezliği derecesi ile enerji verimli 2.2kW Üç Fazlı İndüksiyon Motoru
| Koruma sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal çıkış: | 0.12KW-315KW |
Endüstriyel uygulamalar için su geçirmez Üç Fazlı İndüksiyon Motoru 11KW IE2 Verimlilik Flange Mount AC Motoru
| Koruma Sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal Çıkış: | 0.12KW-315KW |
4 kutuplu 3 fazlı indüksiyonlu motor ayaklı, endüstriyel ortamlarda sürekli çalışmak için tasarlanmış
| Enclosure: | IP55 |
|---|---|
| Housing: | Cast Iron |
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
Güç aralığı 0.06kw'dan 22kw'a kadar 3 fazlı indüksiyon motoru Endüstriyel'de enerji tüketimi ve uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Head: | 20m |

