Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 588 Ürünler.
Düşük Titreşimli İçi Boş Mil Motoru 112L-4 7Kw Temiz Makine İçin Saat Yönünde Dönme
| Çıktı: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Dönüş Yönü: | Saat yönünde |
| Motor Rulman:: | C&U (Seçim için SKF) |
ODP Muhafaza Tipi 3 Fazlı Endüksiyon Motoru Flanş Montajlı IEC 60034-1 Standart Performanslı Elektrik Motoru Endüstriyel Kullanım İçin
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Motor Type: | Induction |
| Head: | 20m |
Yüksek Basınçlı Makine için 15KW 20HP İçi Boş Şaft Motorlu Alüminyum Malzeme 160M1-4
| Çıktı: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| Dönüş Yönü: | Saat yönünde |
Yüksek Basınçlı Güç Yıkayıcılar için 2.2KW 3HP Hollow Şaft Elektrik Motoru HS100L2-4
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Basınçlı Yıkama Makinaları |
| Çıktı: | 2.2KW/3HP |
4 Kutuplu Hollow Şaft Motoru 7.5hp 5.5kw 24mm1400rpm 400 Volt 3 Faz B3 Kurulumu
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Gerilim: | 230/400V |
| Evre: | ÜÇ FAZ |
220V / 380V 5.5kw 7.5hp 1400rpm İçi Boş Şaft Motoru
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Gerilim: | 230/400V |
| EVRE: | ÜÇ FAZ |
IP54 kompakt tasarımı ve yüksek tork yoğunluğuna sahip, havacılık ve uzay alanı zemin desteği ekipmanları için uygun olan boş şaftlı motor
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Shaftdiameter: | 20 Mm |
| Shafttype: | Hollow Shaft |
IP54 IP55 İçi Boş Mil Elektrik Motoru 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Kutuplu 1400 dev / dak 400 V / 40 HZ
| Çıktı: | 5.5kw/7.5Hp |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
Temizleme Makinesi için 1.5KW 2HP İçi Boş Mil Hidrolik Motor Asenkron Motor 90L1-4
| Kutup: | 4 |
|---|---|
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
| Motor Rulman:: | C&U (Seçim için SKF) |
Kondansatör Çalıştırma Tek Fazlı Asenkron Motor MY 2.2KW / 3HP H Yalıtım Sınıfı
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Genel sürüş |
| Çıktı: | 2.2KW/3HP |

