Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
ZOZHI 28mm Boş Şaftlı Üç Fazlı Asenkron Motor Su Geçirmez Flanş Montaj 0.75KW 380V
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Elektrikli Basınçlı Yıkama Makinesi Boş Şaft Motoru Üç Fazlı 1390RPM Su Geçirmez 0.75KW Flanş Montajlı IE2 Verimlilik
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
ZOZHI IE3 Su geçirmez flens montajı ve alüminyum alaşımlı kaplama ile yüksek verimlilikli üç fazlı indüksiyon motoru
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Basınçlı Yıkama Uygulamaları için Flanş Montajlı Su Geçirmez Yüksek Verimli Üç Fazlı Asenkron Motor
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Sürüş Hava Kompresörü için Yüksek Hızlı Tek Fazlı AC Asenkron Motor
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Sürüş hava kompresörü |
| Çıktı: | 0.75HP /0.55KW |
100 mm uzunluğunda boş şaftlı üç fazlı asinkron motor
| Ağırlık: | 35kg |
|---|---|
| Adlık Voltaj: | 380v |
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+40°C |
ML Asenkron Tek Fazlı Asenkron Motor ISO Çift Kapasitör
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Çıktı: | 3KW |
| Kutup: | 2 |
MY ISO Standardı AC Motor | Frezeler için F Sınıf İzolasyonlu Tek Fazlı Asenkron Motor
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Evre: | 1 Ph |
| Çıktı: | 0.25HP |
Motor Titreşim Sönümleyici Alternatör Jeneratör Parçaları Lastik Montajlı CE Onayı
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
Dizel Jeneratör Setleri İçin Titreşim Önleyici, Kolay Yedek Parçalar Kauçuk Elastik
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |

