Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ irrigation water pump ] eşleşme 374 Ürünler.
65L / Min Akış Kendinden Emişli Pompa Elektroforezi JET / JETS / JSW Serisi 2850 RPM
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Elektroforezli 0.75KW / 1HP JET Kendinden Emişli Santrifüj Pompa JET-100L
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 42 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Ev Tedarik için Jet Serisi Derin Kuyu Kendinden Emişli Pompa 2850 RPM 42L / Min Akış
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 42 L/Dk |
| Kafa Maks: | 40 milyon |
1HP Kendinden Emişli Kendinden Astarlı Jet Pump Ce Sertifikası 220v 50hz Su Jet Pompası
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
Yerli Tesislerde JSW-10m Su Temini Jet Kendinden Emişli Pompa
| Kalem: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1HP /0.75KW |
Radyal Periferik Bıçaklı Pirinç Pervane Kendinden Emişli Pompa Yok Paslı
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 60 milyon |
| Akış Maks.: | 80L/Dk |
Düşük Gürültü ile Küçük Titreşim Kendinden Emişli Pompa 36L / Min Maks Akış
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 33 m |
| Akış Maks.: | 36L/Dk |
750 Watt Kendinden Emişli Pompa, Ev İçin JET100 2850RPM Yüksek Basınçlı Bahçe Pompası
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 42/52 m |
| Akış Maks.: | 65/50L/dak |
Demir Mal Pompa Gövdeli Çift Kademeli Hidrolik Su Pompası, Sınıf B İzolasyon
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
Yüksek Başlatma Torku Bahçe Kendinden Astarlı Jet Pompası 0.75Hp Çiftliği Kullanmak İçin
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |

