Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ irrigation water pump ] eşleşme 374 Ürünler.
Ev Elektroniği Kendinden Astarlı Pompa 0,5hp / 0.37kw Temiz Su Kullanımı İçin
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
Su Kulesi için Serisi Tek Fazlı Kendinden Emişli Transfer Pompası 1hp 0.75kw
| Kalem: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1HP /0.75KW |
Otomatik Kendinden Emme Klima için Elektrikli Su Transferi Pompası GP-125A
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.16HP / 0.125KW |
120 L/Min Flow Multistage Centrifugal Pump For Air - Conditioning System , Class F Insulation
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| kullanım: | sulama |
| Güç: | Elektrik gücü |
Uzun Mesafe Su Kaynağı İçin Küçük Havuzlar Kendinden Emişli Pompa 2850 RPM
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 33 m |
| Akış Maks.: | 36L/Dk |
Harici Havalandırma Soğutma Kendinden Emişli Pompa Pirinç Pervane Basıncı 1.5HP 2PH
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Bakır Tel 0,5hp Kendinden Primer Jet Pompa / Pirinç Pervane Pompası Elektrikli Motorlu
| mal adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Güç: | 0.5HP / 0.37KW |
1HP Multistage Centrifugal Pump / 4 Stage Industrial Water Pumps With 90 L/Min Max Flow
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 90 L/dak |
| Kafa Maks: | 43m |
CDLF Serisi 304 Paslanmaz Çelik Çok Kademeli Santrifüj Pompa Grundfos Tip 3 Sahne
| Ürün adı: | Çok Kademeli Santrifüj Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | Tatlı Su Temini |
| Çıktı: | 0.75HP / 0.55KW |
Vertical Multistage Centrifugal Pump / 3 Stage Centrifugal Pump with Stainless Steel Material
| Çıktı: | 0.65HP / 0.5KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 60 L/DAK |
| Kafa Maks: | 30m |

