Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ irrigation water pump ] eşleşme 374 Ürünler.
Su geçirmez 220V AC Voltaj Asynchron Motor 60Hz B35 Ticari Kahve Makinesi için Flange Boyutu 0.09HP / 0.06KW
| Çıkış: | 0.09HP / 0.06KW |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
Ticari 0.09kw 1500rpm Kondansatörlü Asenkron İndüksiyon Motor B5 Su Geçirmez 220V AC Gerilim 60Hz Tek Fazlı Kahve
| Çıkış: | 0.12hp / 0.09kw |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
0.12KW-315KW 3 Fazlı İndüksiyon Motoru IP23/IP44/IP54 Ağır Görevli Uygulamalar için
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Phase: | 3 |
3 Fazlı İndüksiyon Motoru Alüminyum Kontu B35 Endüstriyel Makineler için Sabit Güç Sağlamak İçin Tasarlanmış Flange Boyutu
| Rakım: | ≤1000m |
|---|---|
| Nominal hız: | 750-3000 dev/dak |
| Faz: | 3 |
2770 RPM Kondensatör 3 Fazlı İndüksiyon Motor Kondensatör TEFC / ODP Kapsamı
| Flanş Boyutu: | B35 |
|---|---|
| Motor Gövdesi: | Alüminyum |
| Nominal Çıkış: | 0.06KW-20KW |
750 ila 3000 rmin nominal hızı 3 fazlı indüksiyon motoru, güç gerektiren konveyör sistemleri ve makine aletleri için mükemmel bir seçimdir.
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
| Working Temperature: | -20~100℃ |
ICO9001 Soğutma Yöntemi Tek Fazlı Endüksiyon Motoru, 50Hz60Hz Anma Frekansı ve Ekipmanlar İçin C U NSK Rulman Özellikli
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
112mm Gövde Boyutu, F Sınıfı Yalıtımlı ve %85 Verimli Hollow Şaft Motor, Laboratuvar Cihazları İçin Mükemmel
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Application: | High Pressure Pump |
Endüstriyel Makineler Performansı ve Mekanik Dayanıklılığı Sağlayan dökme demir koruma malzemesi ile donatılmış 3 Fazlı İndüksiyon Motoru
| Ac Voltage: | 220 V/380 V/440 Volts |
|---|---|
| Flange Size: | B35 |
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
50Hz/60Hz Müşteri Gereksinimleri için 3 Fazlı İndüksiyon Motoru
| Insulation Class: | F/H |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |

