Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ irrigation water pump ] eşleşme 349 Ürünler.
IP 55 Koruma Enerji tasarrufu sağlayan 3 fazlı indüksiyon motoru Ağır endüstriyel uygulamalar için uygun motor
| Mounting: | B3 |
|---|---|
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
| Motor Bearing: | C&U (SKF For Choice) |
7.5HP 3 Fazlı Asenkron Motor Endüstriyel Sınıf Performans Çeşitli Uygulamalar İçin Uygun ve Güç Kw 0.06kw
| Protection: | IP55 |
|---|---|
| Noise Level: | ≤75dB |
| Output: | 7.5HP / 5.5KW |
Alüminyum Gövde 2.2KW 3HP Ayaklı 3 Fazlı Asenkron Motor, Endüstriyel Ortamlarda Sürekli Çalışma için Tasarlanmıştır
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Top rulmanları 3 fazlı indüksiyon motor flange boyutu B35 ağır yükle ilgilenme ve istikrarlı mekanik performans için optimize edilmiştir
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Flanş Boyutu B35 3 Fazlı Asenkron Motor Sargısı Alüminyum Veya Bakır Anma Frekansı 50Hz 60Hz Güvenilirlik İçin Tasarlandı
| Rotation: | CW And CCW |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Speed: | 750 RPM To 3600 RPM |
Dış Çap 60 Mm Boş Şaft Motor IP55 Koruma Sınıfı Robotik ve Otomasyon Sistemleri için Tasarlanmış %85 Verimlilik
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
| Efficiency: | 85% |
Ölçekli Alüminyum Kürük Çubuk Motor 112 Çerçeve Boyutu Ampere 15.3 Üretim Ekipmanı için Uygun
| Manufactured Origin: | Made In China |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Housing: | Die Cast Aluminum |
Deniz seviyesinden 1000m'den fazla olmayan 3 fazlı indüksiyon motoru rulo rulmanları ve tunç ekleyici ile alüminyum ön kapağı ile tasarlanmıştır
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Motor Housing: | Aluminum |
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
Döküm Alüminyum Gövde Boş Şaft Motor 5.5KW F Sınıfı İzolasyon Paketleme Hatları ve Konveyör Sistemleri için Optimize Edilmiştir
| Speed Range: | 1500 RPM |
|---|---|
| Mounting Type: | Foot Mounted |
| Insulationclass: | Class F |

