Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
AC Motor Çalıştırma Tek Fazlı İndüksiyon Motoru Yüzme Havuzu Su Pompası için
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme Havuzu Pompası için Sürüş |
| Çıktı: | 2HP |
Plastik Elektrik Terminal Kutusu Kolay Yedek Parça Motor / Su Pompası İçin Kare Tipi
| Öğe adı: | Terminal kutusu |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Başvuru: | Elektrikli Pompa |
Kondansatör Başlatıcı 1HP 0.75KW Havuz Pompası Motoru IP54
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 1HP/0.75KW |
Sincap Kafesi 0.75HP 0.55KW MYT711-2 Havuz Pompası Motoru
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 0.75HP/0.55KW |
Pompa Redüktörü için IP44 Alüminyum Elektrikli Asenkron Motor TEFC
| Ürün adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Sürüş |
| Güç: | 1,1 kW/1,5 BG |
Çamaşır Makinesi / Pompa için 5.5kw İçi Boş Mil Elektrik Motoru 1400rpm
| Ürün adı: | İçi Boş Mil Motoru |
|---|---|
| Güç: | 5.5kw/7.5Hp |
| şaft: | 24 mm |
Alüminyum Konut 3 Fazlı Asinkron Motor 5.5KW 7.5HP 4 Kutup 380V 50HZ 1440 RPM Su geçirmez Kapalı 75/90mm Hawk Pompası için
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
Dökme Demir 2850r / Min 0.55KW 0.5HP DP-550A Derin Kuyu Pompası
| Tip: | DP-550A |
|---|---|
| Güç: | 0,55kw/0,75hp |
| Q.Maks: | 40L/dak |
Yüksek Verimli 5.5HP 4KW Üç Fazlı Asenkron AC İndüksiyon Motor 380V Nominal Hız Su Geçirmez Kapalı Alüminyum Gövde
| Asenkron hız: | 1500 devir |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
ZOZHI 3hp 2.2kw AC Motor Three Phase Asynchronous With Aluminum Housing for Car Washers
| Asynchronous Speed: | 1500RPM |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Enclosure: | IP55 |

