Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
400-500v Kolay Yedek Parça Enerji Tasarrufu Kondansatör Cbb60 60uf Yüksek İzolasyon Direnci
| Anma Kapasitesi: | 60uF |
|---|---|
| anma gerilimi: | 250VAC~450VAC |
| Orantılı frekans: | 50HZ~60HZ |
Alüminyum Konut Tek Fazlı İndüksiyon Motor Kondensatörü Çalışan Akım Tipi 18.5 Endüstriyel Ekipmanların İşlemine Tasarlanmış
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
|---|---|
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
| Flange Size: | B3 |
Plastik Yüzme Havuzu Pompaları için 0.55kw Tek Fazlı Asenkron Motor 50HZ / 60HZ
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 0.75HP/0.55KW |
High Quality Single-Phase AC Induction Electric Motor Capacitor Sart Run From 0.5hp to 5.5hp Waterproof Aluminium Housing
| Sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Uygulama: | Sondaj kuyusu Kompresör Sürüşü |
| Kutup sayısı: | 2 |
3.7KW 5HP 2000rpm Endüksiyon AC Motor 4 Kutuplu YC132S2-4 Pompalı Çamaşır Makinesi İçin
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Genel sürüş |
| Çıktı: | 3.7KW/5HP |
Alüminyum Kontu 220240V AC voltaj altında çalışan Asynchron Motor Enerji tasarrufu ve uzun kullanım ömrü için optimize edilmiş
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
Anma Hızı 750 ila 3000 dev/dak, Alüminyum Gövdeli, Çeşitli Endüstriyel Ekipmanlar İçin Mükemmel 3 Fazlı Asenkron Motor
| Head: | 20m |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Basınç Pompası Boş Şaft Motor Yüksek Verimlilik 100L2-4 3KW Saat Yönünde Dönme
| Çıktı: | 3kw/4Hp |
|---|---|
| Kutup: | 4 |
| dönüş yönü: | Saat yönünde |
S1 sürekli görevli ve alüminyum motor kaplaması ile endüstriyel 3 fazlı indüksiyon motoru
| Service Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -15 ℃-40℃ |
| Mounting: | B3 |
500 GPH 3 Fazlı İndüksiyon Motoru, Endüstriyel Makine ve Ekipmanlar için Mükemmel
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
|---|---|
| Above Sea Level: | Not Exceed 1000m |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |

