Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ house water pump ] eşleşme 602 Ürünler.
50Hz 60Hz 3 Fazlı İndüksiyon Motoru
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
Alüminyum Gövde 2.2KW 3HP Ayaklı 3 Fazlı Asenkron Motor, Endüstriyel Ortamlarda Sürekli Çalışma için Tasarlanmıştır
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Su arıtma/HVAC sistemleri için üç fazlı su geçirmez yüksek verimlilik 2.2kW endüstriyel AC motoru
| Koruma Sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal Çıkış: | 0.12KW-315KW |
Endüstriyel ortamlarda pompa kompresörleri ve konveyör sistemleri için uygun 3 fazlı ayaklı 3 fazlı indüksiyon motoru
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
Alüminyum Konut Çürük Çubuk Motor Endüstriyel için Düşük Gürültü Seviyesi ≤65dB
| Malzeme: | Döküm Alüminyum |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, CCC, ISO9001 |
| Koruma sınıfı: | IP55 |
20m Yüksekliğe 3 Fazlı Endüksiyon Motoru Flanş Montajlı Dökme Demir Gövde, Stabil Tork ve Enerji Tüketimi Sağlamak İçin Üretilmiştir
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Head: | 20m |
| Housing: | Cast Iron |
Yüksek basınçlı pompa için üç fazlı su geçirmez 7.5kW yüksek verimli motor
| Koruma sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal çıkış: | 0.12KW-315KW |
Plastik Soğutma Motor Fanı Blade Kolay Yedek Parça Y2 serisi Elektrikli Motor
| Malzeme: | plastik PP |
|---|---|
| giriş çapı: | 11.2-90mm |
| çıkış çapı: | 90-460mm |
3.7 KW 5 HP Ms Serisi Alumuinum Çerçeveli Üç Fazlı Asenkron Motor
| Tip: | asenkron motor |
|---|---|
| Evre: | Üç faz |
| Gerilim: | 380V |
MYT Serisi 2HP Endüksiyon Pompası Motoru 2 Direkleri Kondansatör MYT802-2 2HP / 1.5KW Koşu
| Ürün adı: | Havuz Pompa Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 2HP/1.5KW |

