Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
ZOZHI 5.5kW IE3 Verimli Su Geçirmez Üç Fazlı Asenkron Oyuk Şaftlı Motor Basınçlı Yıkama için
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
ZOZHI 7.5kW Su Geçirmez IE3 Verimlilik Üç Fazlı Asenkron Oyuk Şaft Motoru Basınçlı Yıkama Makineleri İçin
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
7Basınçlu yıkama makineleri için.5kW boş şaftlı su geçirmez üç fazlı asinkron motor
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Çifte rulman boş şaft elektrikli motor % 100 bakır tel ile 50Hz frekanslı üç fazlı araba yıkama makinesi
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Uygulama: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 22KW/30HP |
IMB3/IMB5 50Hz/60Hz nominal frekans için 3 fazlı indüksiyon motoru ≤75dB gürültü seviyesi ile
| Çevre sıcaklığı: | -15°C -40°C |
|---|---|
| Rakım: | ≤1000m |
| Belirli Hız: | 750-3000 dev/dak |
Yüksek gerilim uygulamaları için 3 fazlı indüksiyon motoru 220V/380V/440V/550V/660V
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | IC411 |
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
İzolasyon Sınıfı F/H 50Hz/60Hz 750-3000r/min nominal hızı olan 3 fazlı indüksiyon motoru
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
5.5KW Çürük Anahtar Motoru 7.5Hp 112M Yüksek Basınçlı Çamaşırcı Ara pompası 3 Faza
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Monofaz 5.5kw 230V 50HZ Çürük Çubuk Elektrik Motoru 1400rpm 4pole
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Belirli Frekans 50Hz/60Hz Çürük Çubuk İndüksiyon Motoru B3 24mm Çubuk
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |

