Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
5Çamaşır makinesi için.5kw 220V/380V boş şaftlı elektrikli motor
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Uygulama: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 22KW/30HP |
Su geçirmez 220V AC Voltaj Asynchron Motor 60Hz B35 Ticari Kahve Makinesi için Flange Boyutu 0.09HP / 0.06KW
| Çıkış: | 0.09HP / 0.06KW |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
Ticari 0.09kw 1500rpm Kondansatörlü Asenkron İndüksiyon Motor B5 Su Geçirmez 220V AC Gerilim 60Hz Tek Fazlı Kahve
| Çıkış: | 0.12hp / 0.09kw |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
Three-Phase AC Induction Hollow Shaft Motor 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Waterproof High 1500rpm for High Pressure Washers
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
7.5kw 10hp Boş Şaft Motor Üç Fazlı Asenkron Motor Düşük Fiyatlı
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
2.2kw ila 7.5kw Çamaşır makinesi için üç fazlı AC Elektrikli Çürük Çubuk İndüksiyon Motoru 380V AC Voltaj Gürültü seviyesi ≤75dB
| Belirli Sıklık: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
%100 Bakır Tel 50Hz Frekanslı Elektrikli Üç Fazlı Motor Çift Rulmanlı Boş Şaft 1500rpm 380V 400V Araba Yıkama Makinesi için
| Belirli Sıklık: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
5 hp elektrikli çamaşır makinesi indüksiyon içi boş şaft motoru
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | ZOZHI |
| Model numarası | HS112M2-4 |
Sıcak Satış Yüksek Basınçlı İndüksiyon Yüksek Verimlilik 3kw, 4kw 5.5kw 7.5kw, 11kw, 15kw Yüksek Basınçlı Çürük Çubuklu Elektrik Motoru
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
5.5KW Üç Fazlı Alüminyum Alaşımlı Gövde ve FAN Soğutmalı Boş Şaft Motor
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | ZOZHI |
| Model numarası | MS112M2-4 |

