Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
ZOZHI IE1 IE2 IE3 Endüstriyel uygulamalar için 3 fazlı boş şaftlı motor
| Üretim: | ZOZHI Motorlu |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | ≤65dB |
| Verimlilik: | IE1 IE2 IE3 |
Cat Dizel Jeneratör Setleri Kolay Yedek Parça Motor Kauçuğuna Monte Şok Emme
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
Endüstriyel uygulamalar için flens montajlı su geçirmez yüksek verimlilikli IE2 Üç Fazlı İndüksiyon Motoru 0.55KW
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Lastik Dizel Jeneratör Setleri Motor Bağlantılı Titreşim Damperi Galvanizli Sac
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
Açık Dizel AC Jeneratör Parçaları Lastik Montajlı Titreşim Önleyici Motor Montajlı Uzun Ömür
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
M12 M14 M16 Kauçuk Kolay Yedek parça Anti Titreşim Motoru Jeneratör Montaj Pedi
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
Jeneratör Titreşim Sönümleme Kolay Yedek Parça Kase Tipi Kauçuk Dayanıklı
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
0.06kw Elektrikli 3 Fazlı Asenkron Motor 400V 50HZ 4 Kutuplu Çerçeve 56 TEC Standardı
| güç kw: | 0.06kw |
|---|---|
| Güç Bg: | 0.08hp |
| Çerçeve: | 56 |
ZZ 301-14 10m / sn 0.5Mpa SUS304 Yaylı Mekanik Salmastra
| Hava sıcaklığı: | -20℃~100℃ |
|---|---|
| Baskı yapmak: | ≤0.5Mpa |
| hızlar: | ≤ 10m/sn |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Elektrik Motoru 100L3-4 Çürük Çubuk Voltajı 5kw Rated Three-Phase Asynchronous Induction Motor AC
| Voltaj: | 110V/220V |
|---|---|
| Yükleme: | C&U |
| Güç: | 5.5HP/4KW |

