Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
Basınçlı Yıkama Makineleri için İtalya yüksek basınç pompası ile 5.5KW elektrik motoru
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | ZOZHI |
| Model numarası | HS112M2-4 |
İtalya Yüksek Basınçlı Su Pompası İçin İki Adet 5.5kw 7.5HP Boş Şaft Motor
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
ZOZHI 5.5KW Su Geçirmez Boş Şaft Motoru Yüksek Basınç Pompası için Üç Fazlı Asenkron Motor
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Galvanizli Demir Titreşim Suyu Pompası Parçaları Kauçuk Montajlı Jeneratör Perkins Jeneratör Kullanımı
| Başvuru:: | Jeneratör lastik takozları |
|---|---|
| Renk:: | Jeneratör lastik bağlantıları için gümüş ve siyah |
| Malzeme:: | Jeneratör lastik bağlantıları için kauçuk ve paslanmaz çelik |
Elektrikli Asenkron İçi Boş Mil Motoru Üç Fazlı 7kw 380V Endüstri 24mm
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 7KW/9.5HP |
Asenkron Sanayi İndüksiyon Elektrik Motoru 22kw 380V Üç Fazlı
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
220V Pirinç Çark 0.8hp Tek Fazlı Asenkron Motor
| Yapı: | tek fazlı pompa |
|---|---|
| kullanım: | Suçlu |
| teori: | Santrifüj pompası |
Tek Yüz Kolay Yedek Parça Burgmann 560A Elastomer Körüklü Mekanik Salmastra
| Boyut:: | Standart boyut |
|---|---|
| Özellik: | Kauçuk çukurlar Mekanik mühür |
| Hız:: | 10m/sn |
Düşük Gürültü IP55 Çürük Anahtar Motoru 24mm Anahtar Çapı 100mm Anahtar Uzunluğu
| Yaşam Süresi: | ≥3000h |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | IC411 |
| Delik Mil Çapı: | Φ24mm |

