Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 357 Ürünler.
5.5kw 7.5Hp Yüksek Basınçlı Temizlik Pompası Indüksiyon Üç Fazlı Çürük Çubuklu AC Elektrik Motoru
| Belirli Sıklık: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
7.5kw 10HP Yüksek Basınçlı Pompa Boş Şaft Motoru AC Elektrikli İndüksiyon Motoru Çamaşır Makineleri için
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | ZOZHI |
| Model numarası | MS112M2-4 |
Endüstriyel Makineler için Yüksek Verimlilikli Üç Fazlı İndüksiyon Motoru 9KW / 11KW 380V 1440RPM Su geçirmez Flange Mount
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Yüksek basınçlı pompalar ve basınçlı çamaşır makineleri için alüminyum alaşımlı koruma boş şaftlı motor
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Uygulama: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 22KW/30HP |
24mm Çürük Çubuk Motor Çift Taşıma Tek Fazlı 75/90mm İtalya pompası için
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Temizlik makinesi yıkama makinesi için yüksek basınçlı pompa 3 fazlı AC motor
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
1hp 2hp 3hp 5hp Yüksek basınçlı pompa için üç fazlı AC elektrikli motor 220/380V
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Yüksek basınçlı Triplex Plunger Pompası Çürük Anahtar Motor 5.5kw 7.5Hp 87/61 75/90 24mm Anahtar
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Çürük Çubuk Elektrik Motoru 5.5kw Plug Basınç Pompası Çamaşır Makinesi püskürtme sistemleri için
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Yüksek Kalite Üç Fazlı Asinkron Motorlar İtalya Pompası İçin Çürük Çubuklu
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |

