Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
Kauçuk Su Pompası Contaları, 0.8Mpa 560A / B / C Mekanik Salmastra Standart Boy
| Boyut:: | Standart boyut |
|---|---|
| Özellik: | Kauçuk çukurlar Mekanik mühür |
| Hız:: | 10m/sn |
Çok Bahar Tek Yüz Mekanik Salmastra, CN116U Su Pompası Parçaları 0.8Mpa
| Boyut:: | Standart ölçü |
|---|---|
| Ürün adı:: | Mekanik mühür |
| Özellik: | Kauçuk Körüklü Mekanik Salmastra |
Çiftlik Sulaması için 0.75HP 0.55KW Tek Fazlı Santrifüj Su Pompası
| yapı:: | Tek kademeli pompa |
|---|---|
| Ürün adı:: | Santrifüj Su Pompası |
| Ön kapak:: | Pirinç Ekli Dökme Demir/Alüminyum |
Dkm Serisi Santrifüjlü Elektrik Motorlu Su Pompası 0.75hp 110v 60hz Kanalizasyon Alanı için
| kullanım: | Atık su |
|---|---|
| çıktı: | 0,75HP / 0,55KW |
| Akış Maks: | 180 L/Dk |
Çark 1HP Hidrolik Pompa Elektrik Motoru Santrifüj Dalgıç 2850RPM
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | Tarım |
| Çıktı: | 1HP / 0.75KW |
220V 1 Hp Scm Centrifugal Micro Electric Motor Water Pump Smooth Surface
| Güç: | 1HP /0.75KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 95L/Dk |
| Kafa Maks.: | 25m |
EVDE KULLANILMIŞ KÜÇÜK ELEKTRİK MOTORU TAHRİKLİ SU POMPASI DKM SERİSİ BİR YIL GARANTİ
| Çıkış: | 2.0HP / 15KW |
|---|---|
| Akış Maks: | 540 L/dak |
| Kafa Maks: | 23 Milyon |
Ev Tedarik için Jet Serisi Derin Kuyu Kendinden Emişli Pompa 2850 RPM 42L / Min Akış
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
|---|---|
| Akış Maks.: | 42 L/Dk |
| Kafa Maks: | 40 milyon |
Bahçe / Tarım için 0.32HP 0.25 KW Kendinden Emişli Pompa, PS-126 Öz Başbakan Su Pompası
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 33 m |
| Akış Maks.: | 36L/Dk |
2850 RPM Hız Periferik Diyafram Su Pompası Güçlendirici Sulama 1/2Hp QB Serisi
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1/2HP /0.75KW |

