Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 357 Ürünler.
ZOZHI 5.5kw 6 kutuplu 3 fazlı basınçlı çamaşır makinesi endüstriyel sınıfı çürük şaftlı motor
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
Çürük Çubuk Pompa Elektrik Motorları 2.2kw 3kw 4kw 4.4kw 4.5kw 5kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw 18.5kw
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Uygulama: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 22KW/30HP |
Çürük Çubuk Elektrik Motoru 7.5hp/5.5kw Çamaşır makinesi pompası Endüstriyel püskürtme sistemi
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |
Three-Phase 5.5KW 7.5HP Electric AC Motor 380V 50HZ 1500 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V For AR Pump
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Yüzme Havuzu Pompası 2800rpm Tek Fazlı Asenkron Motor, Su Geçirmez Alüminyum Gövde ve 220V 50Hz Frekans
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
Yüksek verimlilik 2800rpm Elektrik Motoru Yüzme Havuzu Pompası için Alüminyum Kontu
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
İki rulman boş şaft elektrikli motor nominal gücü 4KW Endüstriyel otomasyon uygulamaları için ideal çözüm
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
ZOZHI 7.5kw Asinkron Motor 3 Faz 10hp Endüstriyel Elektrik Motoru Düşük Fiyatlı
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Hafif 5.5kw / 7.5hp boş şaftlı motor çeşitli endüstriyel uygulamalara uygundur
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP55 |
| Yalıtım sınıfı: | F |
5.5kw 230V 50HZ Tek Fazlı Çürük Çubuklu Elektrik Motoru 1400rpm Endüstriyel için 4 kutuplu
| İsimlendirilmiş sıklık: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü seviyesi: | ≤75dB |

