Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
0.25-0.75kw Vortex Su Pompası Yüksek Hızlı DB-125 DB-370 DB-550 DB-750 9 M Emme
| Ürün adı: | Çevresel Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 0.25-0.75KW |
Kendinden Astar JET AUTOJET-60L 0.5HP 0.37KW Bahçe için Demir Maliyetli Pompa Gövdesi AUTOJET-60L
| Ürün adı: | Otomatik Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.5HP / 0.37KW |
Pirinç Pervane Su Pompası Elektrikli Hidrolik Yüzeyli Su Pompası 0.5hp JSP Serisi
| İsim: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | sulama |
| Güç: | 0.5HP / 0.37KW |
Sığ Kuyu Pompalanması İçin Kendinden Astarlı Jet Pompası 80 Metreye kadar Mükemmel Emme 1.5HP
| Kalem: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1.5HP /1.1KW |
Otomatik Kendinden Emme Klima için Dahili Su Pompaları GP-125A
| Ürün adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Başvuru: | pompalama |
| Çıktı: | 0.16HP / 0.125KW |
Uzun Mesafe Su Kaynağı İçin Küçük Havuzlar Kendinden Emişli Pompa 2850 RPM
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 33 m |
| Akış Maks.: | 36L/Dk |
CE / SGS / ISO Onayı ile% 100 Bakır Tel Kendinden Emişli Pompa 0.75kw JET80L
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 45 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
Ev İçin Yüksek Basınçlı Kendinden Emişli Pompa 220 V / Basınç Güçlendirme
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 33 m |
| Akış Maks.: | 36L/Dk |
Ev İçin Yüksek Basınçlı Sığ Jet Kendinden Emişli Pompa 40m Kafa Sulama
| Öğe adı: | Kendinden Emişli Pompa |
|---|---|
| Kafa Maks: | 40 m |
| Akış Maks.: | 65L/dak |
5Endüstriyel dereceli yüksek basınçlı pompa için.5KW boş şaftlı motor
| Soğutma yöntemi: | IC411 |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+40°C |
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |

