Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ industrial centrifugal pumps ] eşleşme 361 Ürünler.
5Endüstriyel F yalıtım sınıfı ve 112 çerçeve boyutu için.5KW nominal güç boş şaftlı motor
| Color: | Depend On Customer |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Rated Power: | 5.5KW |
MS IE1 IE2 IE3 Şanzıman Pompaları ve Temiz makine için Alüminyum Gövdeli Yüksek Verimli 3 Fazlı Asenkron Motor
| Ürün Adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Uygulama: | Dişli kutusu, pompalar, temiz makine |
| Güç aralığı: | 0.06kw ~ 22kw |
Endüstriyel hava kompresörü için tek fazlı 5.5hp 4kw 220V indüksiyon motoru 1500rpm 1 yıl görev
| Çıkış: | 5.5hp / 4kw |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 1500 rpm |
1hp 0.75kw 220V Tek Fazlı Asenkron Motor 3000rpm Endüstriyel Kapalı Hava Kompresörü İçin
| Çıkış: | 1hp / 0.75kw |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | 40°C |
| Hız: | 3000 devir |
İç Şaft 380V 50HZ 5.5KW Üç Fazlı Asenkron Motor
| Çıktı: | 0,5 kw 1,5 kw 2,2 kw 4 kw 5,5 kw 7,5 kw |
|---|---|
| Başvuru: | Hidrolik sistem |
| Voltaj/Frekans: | 220V 230/380V 60HZ |
Yüksek Verimli 1.1KW 1.5HP 87/61mm Üç Fazlı Alüminyum Elektrikli İndüksiyon Motor 50Hz 24mm Boş Mil Su Geçirmez Şahin Pompa
| Asenkron hız: | 1400rpm |
|---|---|
| Yalıtım sınıfı: | F |
| Muhafaza: | IP55 |
Üç Fazlı 5.5KW 7.5HP Elektrikli AC Motoru 380V 50HZ 1500 RPM Patlama Dayanıklı Kapalı Alüminyum Kontu 110V Pompa Motoru 5KW
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
Alüminyum Konut 3 Fazlı Asinkron Motor 5.5KW 7.5HP 4 Kutup 380V 50HZ 1440 RPM Su geçirmez Kapalı 75/90mm Hawk Pompası için
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
5.5kW Üç Fazlı Asenkron Motor, Endüstriyel Pompalar için Flanş Bağlantılı ve Su Geçirmez Tasarımlı
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Verimli 5.5kW Su Geçirmez Üç Fazlı Asenkron Oyuk Şaft Motoru
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |

