Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ 1 1kw ac electric motor ] eşleşme 58 Ürünler.
Metalurji için su geçirmez AC IE2 Motor Üç Fazlı Silikon Sac Stator
| İsim: | IE2 Motoru |
|---|---|
| Çıktı: | 1.1KW/1.5HP |
| Gerilim: | 380V 50HZ |
Yüksek Verimli 2HP 1.5KW Tek Fazlı AC Elektrikli İndüksiyon Motoru 220V 60HZ Düşük Gürültülü Kapalı 1400RPM Asenkron Motor
| İçi Boş Mil D: | 24MM |
|---|---|
| Malzeme: | Döküm Alüminyum |
| İsimlendirilmiş Güç HP: | 2HP |
Haddelenmiş Çelik Kapaklı Fuan Motor AC 3 Fazlı İndüksiyon Motoru
| Hizmet faktörü: | 1.0 |
|---|---|
| Anma gücü: | 1.1KW 1.5HP |
| montaj: | ayaklı |
Dökme Demir Tek Fazlı AC Asenkron Motor Elektrikli İndüksiyon Motoru Sürüş İçin
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Sürme |
| Çıktı: | 1.5HP /1.1KW |
Yüksek Basınçlı Yıkayıcı için 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Alüminyum Kabuk İçi Boş Şaft Motoru
| Ürün adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Başvuru: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 1.1 kw ~ 22 kw |
Su geçirmez Yüksek Verimlilik IE2 1.1KW Küçük Pompalar için 3 Fazlı İndüksiyon Motoru
| Koruma sınıfı: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Yeterlik: | ≥IE2 |
| Nominal çıkış: | 0.12KW-315KW |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
Alüminyum korumalı ve IP54 korumalı, toptan üretim fiyatı 1.1kw 3 fazlı indüksiyon motoru
| Ürün Adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Sürüş |
| Güç: | 1,1 kW/1,5 BG |
60Hz / 50Hz 1.1kw 1.5Hp Alüminyum IP54 Üç Fazlı Ac Motor
| Ürün adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | sürüş |
| Güç: | 1.1KW/1.5HP |
ICO 141 Tek Fazlı Ac Motor Sürekli Görev Döngüsü YC90S-2 1.1kw 1.5hp
| Güç: | 1.1KW |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi Makinası |
| Gerilim: | 220V-240V |

