Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ 1 1kw ac electric motor ] eşleşme 58 Ürünler.
IE3 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Ambalaj bilgileri: | CTNS/Kaplama kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
C U NSK rulman ve hız aralığı içeren kondensatör çalışan tek fazlı indüksiyon motoru makine için 1400 RPM'den 2800 RPM'ye kadar
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Efficiency: | Up To 85% |
% 100 Bakır Tel Üç Fazlı Asenkron Motor, Yüksek Verimli Motor MS802-2 IE2
| İsim: | IE2 Motoru |
|---|---|
| Çıktı: | 1.1KW |
| Gerilim: | 400v 60hz Alçak gerilim |
Yüksek performanslı tek fazlı indüksiyon motoru % 100 bakır tel tasarımı ile
| Rated Voltage: | 220V/110/V/230V/240V |
|---|---|
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |
| Cooling Method: | IC411 |
ZOZHI 5.5KW Yüksek Verimli Su Geçirmez Üç Fazlı Asenkron Boş Şaft Flanş Montaj Motoru
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
MYT801-2 S1 Görev Tek Fazlı Asenkron Motor Elektrik 1.5HP
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Yüzme havuzu pompası |
| Çıktı: | 1.5HP/1.1KW |
3kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw İçi Boş Mil Motorlu AR Hawk Comet Udor Yüksek Basınçlı Yıkayıcı İçin Pompa
| Ürün Adı: | Delik Mil Motoru |
|---|---|
| Uygulama: | Basınçlı Yıkama Makinesi |
| Güç aralığı: | 1.1 kw ~ 22 kw |
Ticari Temizlik Makineleri için 7KW AR Interpump'lu Çürük Çaplı Motor
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Kondensatör Çalışan Asinkron Motor, Endüstriyel Makinelerde Çalışma Sağlayan 1400 RPM'den 2800 RPM'ye Kadar Hız için Tasarlanmıştır
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |

