Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ 1 1kw ac electric motor ] eşleşme 58 Ürünler.
Alüminyum Kontu 220240V AC voltaj altında çalışan Asynchron Motor Enerji tasarrufu ve uzun kullanım ömrü için optimize edilmiş
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
0.5HP, 1.5HP, 2HP Tarımsal Santrifüj AC Sulama için Evsel Sığ Kuyu Suyu Pompası
| Kalem: | Santrifüj Su Pompası |
|---|---|
| Başvuru: | artırma |
| Güç: | 1.5HP /1.1KW |
ZOZHI 1.1kW IE2 Üç Fazlı AC 380V/440V 50Hz/60Hz Su Geçirmez Flanş Montajlı Asenkron Şaft Motoru Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri İçin
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |
Çeşitli uygulamalar için 1400/2800 rpm nominal hıza sahip yüksek hızlı indüksiyon motoru
| Duty: | S1(continuous) |
|---|---|
| Rated Speed: | 1400/2800rpm |
| Insulation Class: | F |
C U NSK Rulmanlı Tek Fazlı Asenkron Motor 50Hz 60Hz Anma Frekansı Uzun Hizmet Ömrü Çeşitli Endüstriyel Kullanımlara Uygun
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Alüminyum Gövdeli Tek Fazlı Endüksiyon Motoru, 18.5 Akım ve B3 Flanş Boyutu ile Endüstriyel Makineler İçin Mükemmel
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
|---|---|
| Cooling Method: | ICO9001 |
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
Alüminyum 2800rpm 0.75kw 1hp Asenkron Ac Motor
| Başvuru: | Yüzme Havuzu Pompası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Güç: | 0,55kw/0,75hp |
ICO9001 Soğutma Yöntemi Tek Fazlı Endüksiyon Motoru, 50Hz60Hz Anma Frekansı ve Ekipmanlar İçin C U NSK Rulman Özellikli
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |

