Tüm ürünler
-
Elektrikli Motor Su Pompası
-
İçi Boş Şaft Motor
-
3 fazlı endüksiyon motor
-
Tek fazlı asenkron motor
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Havuz Pompası Motoru
-
Hidrolik Pompa Elektrik Motoru
-
Santrifüjlü Su Pompası
-
Periferik su pompası
-
Kendinden emiş pompası
-
Otomatik Su Pompası
-
Çok Kademeli Santrifüj Pompa
-
Derin Kuyu Pompası
-
AC Elektrik Jeneratörü
-
Açık dizel jeneratör
-
Elektrikli Su Pompası
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda gerçekten iyidir. Deneyimli mühendisler bize çok güzel hizmet ediyor. -
Bay Reuben kimwoloİyi kalite, büyük üreticiler, ürünlerinizle mutluyuz. -
Mr.Yılmaz Türkoğlu3 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmaktayız. tüm ürünler bizim ekipman türlerinde iyi çalışır. Teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ 1 1kw ac electric motor ] eşleşme 58 Ürünler.
MC90L-2 IP54 1.5HP AC Elektrik Motoru IEC Tek Fazlı Kondansatör Başlatma Motoru
| Ürün adı: | Tek Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | Genel sürüş |
| Çıktı: | 1.1KW/1.5HP |
Sürüş Makinesi İçin Kırmızı Renk ile Mingdong Motor 3 Fazlı AC Elektrik Motoru
| Hizmet faktörü: | 1.0 |
|---|---|
| Anma gücü: | 1.1KW 1.5HP |
| montaj: | ayaklı |
6 Kutuplu IP54 1.1kw Dökme Demir AC Asenkron Motor IE3 MS90L-6
| Ürün adı: | IE3 Motoru |
|---|---|
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
| Çıktı: | 1.1KW |
Premium Verimlilik IE3 Üç Fazlı Asenkron Motor
| Ürün adı: | IE3 Motoru |
|---|---|
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
| Çıktı: | 1.1KW |
1kw 1400 rpm Üç Fazlı Elektrik Motoru Alüminyum Kabuk Mili 14mm 50 / 60HZ MS90S-4
| Tip: | Asenkron Motor |
|---|---|
| Evre: | Üç faz |
| Sıklık: | 50/60Hz |
MS IP44 7.5Hp 5hp 1.5Hp 1.1kw Üç Fazlı Elektrik Motoru
| Ürün adı: | 3 Fazlı Asenkron Motor |
|---|---|
| Başvuru: | sürüş |
| Güç: | 1.1KW/1.5HP |
MS Serisi Alüminyum Metal IE1 Elektrik Motorları 1.1KW 3Ph 2 Kutuplu 80 Çerçeve
| Anma Hızı: | 2770 devir/dakika |
|---|---|
| Anma gücü: | 0.75KW 1 HP |
| Atalet momenti (J): | 0,0006 kgm² |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Elektrik Motoru 100L3-4 Çürük Çubuk Voltajı 5kw Rated Three-Phase Asynchronous Induction Motor AC
| Voltaj: | 110V/220V |
|---|---|
| Yükleme: | C&U |
| Güç: | 5.5HP/4KW |
Üç Fazlı AC Elektrikli Asenkron Motor IE3 Serisi Premium Verimlilik 60Hzv
| Ürün adı: | IE3 Motoru |
|---|---|
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
| Çıktı: | 1.1KW |
Üç Fazlı Asenkron Yüksek Verimli Su Geçirmez 1.1KW 910RPM Boş Şaft Flanş Montajlı Elektrik Motoru
| Nominal Frekans: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | IMB3/IMB5 |
| Gürültü Seviyesi: | ≤75dB |

